Новини

Юрій Горбунов запускає відеоблог про роботу над комедією “Скажене весілля”

Новини
• 24.01.2018

Перший ролик про будні “скаженого продюсера” вже можна переглянути на офіційному YouTube-каналі фільму

Юрій Горбунов запускає відеоблог про роботу над комедією “Скажене весілля”. Від сьогодні спостерігати за перевтіленням відомого актора, телеведучого та шоумена Юрія Горбунова на справжнього продюсера повнометражного фільму можна на офіційному YouTube-каналі стрічки. 

«Я поки не знаю, з чим мені доведеться зіткнутися в процесі створення кіно, розумію тільки, що нудно не буде. Обіцяю, мій скажений блог буде чесним, правдивим і дуже пізнавальним. Запрошую вас у подорож до захоплюючого світу кіно, впевнений, на нас з вами чекає маса відкриттів по дорозі до бокс-офісів та світової слави й визнання. А найактивніших та найуважніших глядачів чекають подарунки та сюрпризи», — зазначає продюсер фільму Юрій Горбунов.

Про що кіно: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту – місяць назад вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа. “Середюки – європейська родина!” – це гасло почув в районі кожен особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, – здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання –  невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Крім блогу “скаженого продюсера” на офіційному YouTube-каналі “Скаженого весілля” публікуватимуться відео учасників проекту про роботу над фільмом, бекстейджі зі знімального майданчика, кадри, що не ввійдуть до фінальної версії картини та багато іншого.

Стежте за новинами скаженого проекту на його офіційних сторінках:

YouTube

Facebook

Instagram