Новини

IM GLOBAL TELEVISION’S UNSCRIPTED & ALTERNATIVE DIVISION оголосив про початок співпраці з FILM.UA

Медіа про нас
• 19.10.2017

Канни, Франція, жовтень 2017 р. —У рамках стратегії створення та спільної розробки нового контенту на всіх платформах на глобальному рівні Незалежний альтернативний відділ IM Global Television розпочинає програму спільних проектів із провідною українською медіа-групою FILM.UA Group. Про це  заявив президент Незалежного  альтернативного відділу IM Global Television Філ Гурін.

FILM.UA Group розробляє та випускає висококласний контент та програмне забезпечення, з використанням технології MoCap & Digital, VR і 360-градусних ігрових рушіїв та AR (доповненої реальності), на додаток до сценарної частини контенту, що включає сюжет постановки, ігрові фільми та анімацію. Проекти, які виробляє FILM.UA Group, продаються на понад 100 територій. Їх можна побачити і на платформах Amazon Prime та Netflix VOD.  FILM.UA Group має налагоджені зв'язки на ринках СНД, Центральної та Східної Європи та унікальний досвід роботи на цих ринках  впродовж 15 років. Серед найважливіших проектів FILM.UA кримінальна драма «Нюхач», яка була першим українським серіалом на Netflix; «Червона королева», включена в список 100 найпопулярніших відео Amazon; художній фільм "Незламна", придбаний 20thCenturyFox; неодноразово нагороджений серіал у жанрі докудрама "Історія криміналістики"; і World of Humans — унікальний формат, що поєднує жанр ток-шоу з анімованими 3D-героями, для створення яких  використовували  MoCaр.

"В процесі розвитку наших міжнародних форматів і виробничого бізнесу ми дуже раді  співпрацювати з провідними креативними командами Східної Європи. Ексклюзивний контент, який ми розроблятимемо спільними зусиллями, гарантує IM Global Television унікальний канал збуту і захоплюючу ініціативу у цій частині світу і за її межами. Разом ми можемо запропонувати ринку нові цікаві концепції», — заявив Філ Гурін.

Катерина Вишневська, директор з розвитку і ко-продукції FILM.UA Group, зазначила, що "IM Global Television — це саме той тип партнера, який ми шукали, щоб поділитися ідеями, для unscripted концептів, створених в цифрових  VR / AR технологіях та просторі, створеному в CGI  на міжнародному рівні. Вони мають масштаб, ресурси, амбіції та досвід, а також пристрасть, бачення та здатність виходити за рамки. Ми з радістю починаємо цю подорож разом. Все, що я можу додати — стежте за новинами!"

 

ІМ Global Television

IM Global Television (IMGTV) — спільне підприємство TMP і Tencent, є студією повного циклу телевізійних послуг, яка розробляє, фінансує, виробляє та поширює високоякісний контент зі сценарієм та без сценарію для внутрішнього і міжнародного ринків.

За участі титулованого продюсера Філа Гуріна, який очолює незалежний альтернативний відділ, Елі Шіблі, що керує міжнародним дистрибутивним бізнес-відділенням, та ветерана галузі Марка Стерна, керівника сценарного напрямку, IM Global Television створювалася як компанія  з великим досвідом розвитку телебачення та виробництва, інноваційним діловим підходом та міцним фінансовим фундаментом. Сьогодні компанія має проекти на різних етапах розвитку з FX, Amazon, eOne, SPTN, Netflix і Lifetime та іншими телерадіоорганізаціями.

FILM.UA Group

FILM.UA Group — це творча платформа та провідна українська медіа-група, міцно укорінена як в СНД, так і за його межами. Завдяки вертикальній інтеграції всіх ключових процесів, таких як розробка, виробництво, постпродакшн, адаптація та розповсюдження аудіовізуального контенту, FILM.UA Group є ідеальною єдиною  базою, де забезпечені комплексні  потреби виробництва будь-якого типу, масштабу та рівня складності.

Поряд із сценарним контентом, таким як драма, художній фільм та анімація, FILM.UA Group розробляє та випускає висококласний контент та програмне забезпечення, що не використовуються для сценарних продуктів, з використанням технології MoCap & Digital, VR та 360 градусних рушіїв та AR.

Ми віримо, що наші виробничі потужності та унікальний POV дали нам змогу зробити свій внесок у розвиток успішних форматів та готових стрічок, як частину нашої співпраці з IM Global Television.