Новини

Зйомки нового фільму Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі» пройдуть в Україні, Грузії, Іспанії та США

Новини
• 26.06.2017

Історія, яку розповідає стрічка Оксани Байрак, почалася 20 років тому.  Невеличке військове селище на самісінькому кордоні лише на перший погляд здається тихим і мирним.  Маленька країна живе за своїми правилами, і в цьому житті є місце пристрасті, любові, вірності і зраді.  На героїв чекають важкі рішення і фатальні зустрічі, які призведуть до випробувань ... або ж до великої любові?

16-серійну картину з шістьома сюжетними лініями зніматимуть в Україні, Грузії, Іспанії та США.  На одну з головних ролей режисерка Оксана Байрак запросила колишню солістку гурту «ВІА Гра» Надію Мейхер.  «Я, звісно, взяла на себе серйозну відповідальність, бо роль, яку грає Надя, — велика, важлива, драматургічно синусоїдна, але в моїх руках... Я ж неперевершений ювелір, і найкраще огранюю діаманти, — розповідає Байрак. — Коли пишу сценарій, в моїй уяві постають певні картинки, обличчя моїх героїв.  Таким спалахом для мене стала Мейхер.  Впевнена, що Надя виглядатиме більш ніж органічно в цій ролі, ба більше, прикрасить її».

«Коли ми вперше зустрілися з Оксаною і вона коротко розповіла, про що фільм, у мене просто мурашки пробігли по шкірі, — зізнається Надія Мейхер. — Мені надзвичайно сподобався сценарій, до того ж моя роль дуже різнопланова».

 У Києві локаціями для мелодрами стали РАГС, Центральний залізничний вокзал, закритий об'єкт, науково-технічна бібліотека, де за сюжетом знімають комендатуру.  Попереду у знімальної групи  складні зйомки вибухів на території полігону.

 Основне навантаження в новій мелодрамі лягає на молоду українську актрису Катерину Тишкевич, яка зіграє одразу дві ролі — героїню та її доньку через 20 років.  У фільмі глядач побачить таких відомих акторів, як Антон Батиров, Максим Дрозд, Алла Масленнікова, Ірина Єфремова та ін.

«Моєму персонажеві притаманні і мужність, і гідність, і жага наживи, і любов, і ненависть, як і кожній людині, — розповідає Антон Батиров, виконавець головної ролі. — Мені імпонують сценарії Оксани Байрак — вона не вигадує поганих або хороших героїв, вона пише історії про живих людей.  Велике щастя — працювати з Оксаною.  Уся команда трудиться злагоджено і якісно — поки не досягне потрібного результату».

 

Режисер: Оксана Байрак

Продюсери: Віктор Мирський, Оксана Байрак

Оператор: Ігор Щербаков

У ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер, Алла Масленнікова, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий, Олесь Каціон, Гліб Калюжний, Ніко Тавадзе