Новини

Серіал «Мама поспішає додому» став фіналістом пітчингу на міжнародному ринку анімації в Ансі

Новини
• 20.06.2017

Пітчинг відбувся 15 червня на кіноринку MIFA, який традиційно пройшов у рамках головного світового анімаційного фестивалю в Ансі International Animated Film Festival. Більше трьохсот проектів з усього світу подали заявки на участь у пітчингу, але тільки тридцять п’ять з них пройшли відбір, у тому числі й єдиний проект з України — анімаційний серіал «Мама поспішає додому» виробництва Glowberry (FILM.UA Group). Серіал став першим учасником пітчингу в історії української анімації.

 

Серіал українського креативного продакшена Glowberry «Мама поспішає додому» було відібрано до шорт-листа конкурсних проектів у категорії «Телевізійні серіали», де також були представлені ще сім проектів з Австралії, Данії, Канади та Франції. Європейські експерти високо оцінили презентацію команди, завдяки чому проект «Мама поспішає додому» вирвався у лідери та став фіналістом пітчингу.

На сторінках Variety — всесвітньо відомого видання про індустрію розваг, вийшов огляд, в якому анімаційний серіал «Мама поспішає додому» було названо одним з трьох кращих проектів, представлених на MIFA, та відзначили продакшен Glowberry за високий рівень професіоналізму, і досвід, набутий у сфері дитячої літератури.

 

Спонсором MIFA pitches у категорії «Телевізійні серіали» вже 10 років виступає медіа-гігант Disney Channels, його представники також беруть активну участь у відборі проектів-фіналістів і підготовці учасників пітчингу до участі у події. Усередині креативної команди Disney, анімаційний серіал «Мама поспішає додому» отримав дуже гарні відгуки. Після презентації проекту, Віце-Президент анімаційного і діджитал-напрямків Disney Channels в Європі, Оріон Росс поділився своєю думкою про серіал: «Ви рухаєтеся у правильному напрямку, історія зрозуміла та цікава, і ви вибрали абсолютно правильне візуальне рішення для неї. Ви вже маєте чудові відгуки у своїй країні, і одразу видно, що розумієте свою цільову аудиторію».

«Участь у пітчинг-презентаціях такого рівня хвилююча. Це прямий контакт з професійною аудиторією, яка приймає рішення на міжнародному рівні. Звичайно, було б приємно здобути головний приз фестивалю, але навіть бути фіналістом і працювати у підготовчому періоді з креативними фахівцями дуже високого рівня — це величезні можливості для зростання і розвитку проекту»,  Ольга Черепанова, директор і креативний продюсер продакшена Glowberry.

Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» продовжує стрімко завойовувати любов і визнання міжнародної професійної аудиторії. А участь у фіналі пітчингу найбільшого світового кіноринку MIFA — це велике досягнення не тільки для команди серіалу, але і для української анімації в цілому.

Подачею на ці та інші події займалася компанія Media Resources Management.

Довідка. «Мама поспішає додому»  серіал, який є продовженням успішного бренду: книга «Мама поспішає додому» вийшла українською мовою в 2010 році та дуже швидко отримала популярність серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android і IOS користується великим успіхом і була завантажена понад 50 000 разів. Книга декілька разів була перевидана в Росії, а цього року вийде і в Китаї.

«Мама поспішає додому»  це анімаційний серіал для дітей і дорослих, які вірять у дива та магію, що можуть статися на вулицях рідного міста та навіть у власному будинку. Мама та Тато Лесика завжди поспішають додому до свого сина Лесика, потрапляючи на своєму шляху в чарівні пригоди та дивовижні ситуації. Але завжди вчасно приходять до родинної вечері. А їхні історії надихають Лесика та його друзів на власні нові ігри та пригоди.

Видавництво Glowberry стало частиною групи FILM.UA Group у 2016 році.