Новини

«Нюхач» - ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СЕРІАЛ НА NETFLIX

Новини
• 03.05.2017

1 травня детективний серіал «Нюхач» виробництва FILM.UA Group став доступний на Netflix, найбільшії VOD платформі, для користувачів всього світу, за винятком деяких територій.

«Це унікальна угода, яку ми дуже ретельно готували. І ось два дні тому «Нюхач» був доданий до бібліотеки Netflix, ставши першим українським серіалом, розміщеним на платформі. Українському кіновиробництву є чим пишатися! Віримо, що з часом національний контент на платформах такого рівня стане звичайним явищем - на українському ринку є дійсно якісний конкурентноздатний продукт», - коментує Євген Драчов, менеджер FILM.UA Distribution з міжнародних продажів, який склав угоду.

Два сезони «Нюхача» - всі 16 серій - можна подивитися з англійськими або фінськими субтитрами.

Робота з VOD платформами - важливий напрямок діяльності FILM.UA Distribution: у 2013 році була укладена перша знакова угода з сервісом hulu.com, завдяки якій був опублікований перший український серіал «Балада про Бомбера». У 2016 році «Нюхач» став першим українським серіалом, розміщеним на Amazon, а «Червона королева» і «Незламна» увійшли в ТОП-100 відео, які мають найбільшу кількість переглядів на платформі ( «Червона королева» - за підсумками липня 2016, «Незламна» - в січні і лютому 2017).

FILM.UA Distribution і Netflix ведуть переговори про продаж також інших проектів групи, ми будемо повідомляти подробиці.

Нагадаємо, «Нюхач» (2013) визнаний кращим серіалом в Україні, проданий на понад 60 територій, адаптований як формат в Японії. Угода з Netflix закріпила статус проекту як конкурентоспроможного гравця на міжнародному ринку контенту.