Новини

«Україні. Точка відліку» - в конкурсній програмі Одеського Міжнародного Кінофестивалю

Новини
• 12.06.2012

Сьогодні, 12 червня, відбулася прес-конференція Одеського міжнародного кінофестивалю, на якій оголосили учасників міжнародного та національного конкурсу. Документальний фільм Сергія Буковського «Україні.Точка відліку» (FILM.UA, Фонд «Перспективна Україна») був відібраний в національний конкурс кінофестивалю. Всього організатори отримали близько 90 заявок від українських режисерів, з яких було відібрано 7 повнометражних фільмів і 11 короткометражних. Крім «України. Точки відліку» в конкурсі також бере участь ще один повнометражний документальний фільм Сергія Лисенка «Таємна Свобода». Переможець національного конкурсу буде оголошений 20 липня і отримає приз «Золотий Дюк» за Кращий український фільм, а також премію у розмірі 50 тис. грн.

Всього в процесі відбору міжнародного конкурсу селективна комісія Одеського кінофестивалю продивилася більше 600 фільмів. У цьому році фестиваль відвідають такі знаменитості: дочка Чарлі Чапліна і внучка нобелівського лауреата Юджина О'Ніла, актриса Джеральдін Чаплін, один з видатних режисерів сучасності Пітер Грінуей; італійська актриса, муза знаменитих режисерів Фелліні і Вісконті - Клаудія Кардинале та інші.

Одеський Кінофестиваль - став одним з найбільш відвідуваних і відомих міжнародних кіноподій України. У рамках фестивалю традиційно проходять прем'єрні покази визнаних шедеврів сучасного кінематографу, а близькість до моря і м'який клімат стає вирішальним аргументом навіть для тих, хто любить не перевантажувати себе роботою і поєднувати корисне з приємним. Погодьтеся, умови навіть самого серйозного договору приємніше обговорювати на березі моря ніж в задушливих офісах. Для натхнення і продуктивних переговорів на Одеський кінофестиваль вирушить ціла делегація представників FILM.UA Group, включаючи як фахівців з виробництва, так і співробітників відділу продажів.