Новини

Жан Рено і Тьєррі Арбогаст знову зустрілися на знімальному майданчику заради «Поліни»

Новини
• 17.03.2017

15 березня в Парижі пройшли дозйомки сімейного фентезі «Поліна» режисера Оліаса Барко, спільного виробництва України, Бельгії та Франції. Заключними сценами стали епізоди за участю відомого французького актора Жана Рено («Леон», «Блакитна Безодня», «Нікіта», «Багряні ріки», «Місія нездійсненна», «Ронін», «Код да Вінчі»).

 «Мені було приємно стати частиною «української пригоди», яким став фільм-фентезі «Поліна» завдяки моїм друзям - режисерові Оліасу Барко і оператору Тьєррі Арбогасту, - коментує Жан Рено. - І я був радий познайомитися і попрацювати з молодою українською акторкою Поліною Печененко, сором'язливою і тендітною».

Відео за участі Жана Рено сзі знімального майданчику фентезі «Поліна»:

Фільм «Поліна» розповідає про 11-річну дівчинку, яка нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в її день народження, щоб отримати таємничий спадок - кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім'ю.

Оператором постановником картини виступив Тьєррі Арбогаст ( «Люсі», «Леон», «П'ятий елемент», «Жанна д'Арк», «Валеріан і місто тисячі планет»). «З Жаном Рено я зняв три чудових фільми, в тому числі і «Леон». Мені було неймовірно приємно знову побачити Жана на майданчику», - говорить Тьєррі Арбогаст.

«Жан Рено - це справжній сеньйор, просто справжній самурай сучасності. Для мене була велика честь працювати з ним на проекті "Поліна"», - зазначає режисер, автор сценарію і копродюсер фільму Оліас Барко (призер Каннського МКФ (приз Тижня критики за короткометражний фільм Poubelles, 1994), а також володар премії Marc ' Aurelio d'Oro за Кращий фільм Римського міжнародного кінофестивалю, картина «Убий мене, будь ласка», 2010).

Крім Жана Рено у фільмі взяли участь такі відомі актори як Віржіні Ледуайен ( «Пляж», «8 жінок»), Едуар Бер ( «Астерікс і Обелікс в Британії»), український силач Василь Вірастюк та білоруська актриса Яна Новикова ( «Плем'я»). Головну роль виконала українка Поліна Печененко.

Нагадаємо, що зйомки фентезі «Поліна» проходили в Києві на кіностудії FILM.UA, яка стала не просто знімальним майданчиком, а повноцінним героєм історії.

Фільм «Поліна» є копродукцією WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) і FILM.UA (Україна), за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Реліз фільму перенесено на 2018 рік. Дистриб'ютором в Україні виступить компанія UFD.

Режисер: Оліас Барко

Оператор: Тьєррі Арбогаст

Продюсери: Оліас Барко, Єгор Олесов, Денис Іванов