Новини

Ліцензування та мерчандайзинг. Анімаційні герої в комерції

Новини
• 09.02.2017

14 лютого в рамках програми SkillBillStart відбудеться майстер-клас «Ліцензування та мерчандайзинг. Анімаційні герої в комерції ». Експертами майстер-класу виступлять Руслан Підлісний, директор української компанії Good Points і Марія Ліскович, адвокат, юрист, бізнес медіатор.

Ліцензуванням називають передачу прав на використання інтелектуальної власності, в поєднанні з будь-яким товаром або послугою. Мерчандайзинг входить в це поняття і є однією зі складових маркетингової політики. Добре продумані ліцензійні відносини йдуть на користь усім сторонам угоди.

Продажі товарів під анімаційними брендами в світі приносять їхнім творцям мільярди доларів. Першовідкривачем бізнес-моделі ліцензування вважається Walt Disney. Зображення Міккі Мауса або диснеївських принцес можна зустріти на продуктах мало не з кожної категорії: від футболок і продуктів харчування до меблів і комп'ютерних ігор.

Не варто обмежуватися своїм сайтом і сторінкою в соціальній мережі. Знищуйте кордони, ви повинні бути всюди!

Майстер-клас буде корисним для творців серіального і повнометражного анімаційного контенту, продюсерів, юристів і всіх зацікавлених.

Але далеко не всі Ліцензії вміють вдало виводити на ринок нові бренди. Під час майстер-класу ми обговоримо такі теми:

 

  • Основні поняття і цілі ліцензування
  • Структура ринку ліцензування в Україні та світі
  • Створення успішного анімаційного бренду: види, канали просування
  • монетизація бренду
  • Види анімаційних ліцензій, категорії продукції для ліцензування в Україні
  • Схеми реєстрації ТМ і бренду - юридичні аспекти
  • Боротьба з контрафактом. Ефективні способи захисту

 

Експерти курсу:

Руслан Подлесный

Руслан Підлісний - директор компанії Good Points, яка спеціалізується на дистрибуції прав на використання образів героїв анімаційних фільмів, а також на комплексному супроводі та просуванні медіа-брендів на території України. На даний момент Good Points володіє правами на продаж ліцензій на використання образів героїв анімаційних фільмів «Лунтик і його друзі», «Барбоскіни» і «Ескімоска» для виробництва різної продукції для дітей.

Мария Лискович

Марія Ліскович - адвокат, медіатор Київської ТПП і ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії. Надає юридичну підтримку в створенні медіа-контенту з 2008 р. У портфоліо Марії - робота з такими шоу як "Народна зірка", "Нова хвиля", "Критична точка", "Телезірка" (канал «Україна»), телесеріалу «Як гартувався стайл» (NLO TV), анімаційний серіал «Пошук роботи» (спільний проект студії «Синяя Лошадь», Державної служби зайнятості та мережі магазинів Watsons).

Майстер-клас відбудеться 14 лютого 2017 р о 19:00, за адресою: м Київ, Кіностудія FILM.UA, вул. Н. Закревського, 22, Вхід №2.

Майстер-клас безкоштовний. Реєстрація обов'язкова!