Новини

FILM.UA Group спільно з Українською Кіноасоціацією оголосили про готовність підтримати проекти з держфінансуванням

Новини
• 02.02.2017

FILM.UA Group, яка є членом Української Кіноасоціації (УКА), розробила ініціативу, спрямовану на створення сприятливих умов для розвитку української кіноіндустрії та налагодження продуктивного діалогу між її гравцями.

З лютого 2017 FILM.UA Group пропонує спеціальні умови та пакетну пропозицію з усього циклу кіновиробництва та дистрибуції для проектів, що реалізуються за фінансової підтримки Держкіно України.

Пакетна пропозиція включає в себе спеціальні ціни на такі послуги як оренда павільйонів і студійних локацій, техніку, костюми, реквізит, пост-продакшн і CG&VFX. Так само група компаній готова взяти на себе бізнес-супровід проекту: починаючи від промо і закінчуючи залученням міжнародного фінансування.

«Наш досвід говорить про те, що завдяки високому рівню технологічності та професіоналізму FILM.UA Grouр може реалізовувати повний цикл кіновиробництва: від сценарної розробки, продакшену, пошуку фінансування та  ко-продакшену до дистрибуції та доставки контенту на найвищому рівні. Розроблена нами спеціальна пропозиція робить сервіси та компетенції Групи більш доступними. Ми впевнені, що пакетні пропозиції, які ми пропонуємо кінематографістам, дозволять не просто заощадити гроші, але й, за рахунок високого рівня сервісу, зберегти час і ресурси, тим самим зосередившись на творчій складовій кіновиробництва», – відзначає Юрій Прилипко, продюсер FILM.UA Group, CEO DCU&Postmodern.

Крім цього, FILM.UA Group пропонує гнучкі умови ко-продакшену для проектів, що реалізуються за фінансової підтримки Держкіно України, і готова входити в проекти своїм виробничим, адміністративним і фінансовим ресурсами за умови креативного та фінансового контролю зі сторони групи.

Як зазначає виконавчий директор УКА Вікторія Ярмощук: «На сьогоднішній день відкритий діалог і співробітництво між Держкіно та представниками кіноіндустрії має особливе значення. Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо повною мірою досягти позитивного результату у розвитку галузі теле- та кіновиробництва. Саме тому ми закликаємо всіх учасників Української Кіноасоціації підтримати ініціативу FILM.UA та приєднатися до неї».

Нагадаємо, у вересні 2016 року Держкіно України оголосила результати Держпітчінгу, переможцями якого стали 48 проектів різних жанрів. Експерти відзначають високу якість проектів, а також їх жанрове розмаїття.

«Підтримати кіноіндустрію і державу в цілому, об’єднати зусилля, ринок, професіоналів у найголовнішій для нас справі – справі створення національного кіно. Наша програма дозволить нам працювати разом, а тому й ефективно використовувати сили, ресурси, зв’язки та індустріальний досвід сучасної успішної кіностудії», – коментує Юрій Прилипко.

*Українська Кіноасоціація (УКА) – професійне некомерційне відкрите об’єднання продюсерів телебачення і кінематографії, що представляє інтереси галузі виробництва аудіовізуального контента України. Однією з основних задач УКА є створення сприятливих умов для вітчізняної індустрії у співпраці з органами державної влади і представниками міжнародних структур.

Детальніше у презентації за посиланням.