Новини

Всіх вилікуємо! Канал «Україна» покаже продовження серіалу «Черговий лікар»

Медіа про нас
• 13.01.2017

31 січня 2017 року на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра нових 40 серій першої україномовної медичної драми «Черговий лікар». Виробництвом картини займається компанія FILM.UA.

Зйомки другого сезону україномовної медичної драми «Черговий лікар» завершуються. Незабаром глядачі телеканалу «Україна» стануть свідками нових міжособистісних драм, які щодня вирують у лікарні швидкої допомоги, познайомляться ближче з головними героями фільму, їхніми рідними та близькими.

Один із режисерів проекту Олександр Онуфрієв зазначив, що у другому сезоні більше уваги зосереджено на особистих драмах пацієнтів і стосунках між постійними героями, але при цьому не забули і про гумор.

«Якщо у першому сезоні було все простіше, то на цей раз «Черговий лікар» здивує глядачів якістю складних сцен з операціями. Незважаючи на те, що в серіалі буде багато сліз і крові, позитивні емоції ніхто не відміняв! Адже всі ми розуміємо, що без гумору жити було б дуже складно, саме він нам допомагає і підтримує навіть у найсумніших ситуаціях», — розповів режисер Олександр Онуфрієв.

Художник з гриму Ілона Легчило розповіла, що під час зйомок продовження «Чергового лікаря» їй довелося багато часу присвятити вивченню анатомії людини. Адже створити людські органи і показати процес пологів – завдання не з легких. У цьому знімальній команді проекту допомагали професійні лікарі, які консультували групу як на етапі написання сценаріїв, так і на знімальному майданчику у стінах операційних.

«Звичайно, лікарів не обдуриш. Але ми так старалися, що глядач не відрізнить справжні людські органи від штучних. Щоб відтворити плоть у розрізі, перш необхідно зрозуміти, як все ж таки вона виглядає насправді. Довелося детально вивчати процеси операцій і анатомію людини. Кожен макет у серіалі – це кропітка робота та вивчення медицини. Скажу чесно – екшн буде!», – заінтригувала Ілона.

Зйомки 40 серій другого сезону стартували влітку 2016 року та проходили у Києві в павільйоні на студії FILM.UA. Зараз команда «Чергового лікаря» продовжує роботу над третім сезоном фільму.

В основі сюжету серіалу – історії про будні лікарні швидкої допомоги, лікарі якої не тільки лікують пацієнтів, але і допомагають їм розібратися у проблемах особистого характеру.

Головні ролі у фільмі виконають українські актори, що вже встигли сподобатись глядачеві: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Михайло Романов, Ірина Ткаленко, Надія Левченко та багато інших.

Режисери: Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник.

Креативний продюсер і головний автор: Юлія Міщенко.

Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Олена Канішевська.

Виконавчий продюсер: Елла Бобленюк.

Нагадаємо, «Черговий лікар» – перший україномовний серіал на медичну тематику. Прем’єра відбулася у травні 2016 року на телеканалі «Україна». Над створенням картини працює команда професіоналів компанії FILM.UA.

Дивіться продовження першої україномовної медичної драми «Черговий лікар» з 31 січня на телеканалі «Україна».

 

За матеріалами телеканалу «Україна».