Новини

Новий канал став співпродюсером фільму «Сторожова застава»

Медіа про нас
• 02.09.2016

У першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава» з'явився співпродюсер. Ним став Новий канал, який раніше був заявлений як медіапартнер фільму. Зміна статусу означає, що залученння Нового каналу в глядацьку долю «Сторожової застави», а тому і в комерційний успіх фільму, значно зростає.

Директор Нового каналу Володимир Локотко каже: «Індустрія прокатного кіно влаштована таким чином, що промо та маркетинг грають для комерційного успіху фільму досить помітну роль. Саме цим буде займатися Новий канал як співпродюсер проекту. Для українського кіно ефективне промо ще більш важливе, адже у глядача немає, в цілому, довіри до національного кінематографу. Нам потрібно за рахунок якісної і масованої реклами створити для глядача мотивацію, емоційний імпульс, який перетвориться у придбання квитка і відвідування кінотеатру заради «Сторожової застави». Ну а в самому кінозалі колеги з FILM.UA не підведуть: фільм обіцяє бути захоплюючим».

Крім того, група StarLightMedia, в яку входить Новий канал, частково візьме на себе переговори з потенційними рекламодавцями, для яких є можливість представити свій бренд у фільмі «Сторожова застава» за допомогою продакт плейсменту.

«Я вважаю, що стратегічне партнерство з групою StarLightMedia та участь в проекті Нового каналу як співпродюсера значно посилить позицію фільму в рамках його маркетинг стратегії і дозволить привернути більшу кількість глядачів у кінотеатри. Ми завжди раді професійним і надійним партнерам», – зазначає продюсер фільму, Єгор Олесов. 

«Сторожова застава»: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Віктор потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод, подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин – богатирями: юним Олешко, могутнім Іллею і суворим Добринею – все це в супроводі вражаючих візуальних ефектів. Віктор опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Жанр: фентезі, пригоди

Режисер: Юрій Ковальов

Оператор: Юрій Король

У ролях: Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Деревянський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Олександр Комаров, Ержан Нуримбет, Ерболат Тогузаков, Іван Денисенко

Виробництво: Kinorob

Нагороди: Award of Excellence: Movie Trailer, Accolade Global Film Competition 2016