Новини

«Заради нас»: ТНМК написав пісню до реаліті-шоу «Патрульні»

Новини
• 12.02.2016

Відомий український гурт ТНМК написав саундтрек до нового реаліті-шоу «Патрульні», яке знімає телеканал ICTV спільно з FILM.UA при взаємодії з Національною поліцією України.

У композиції ТНМК під назвою «Заради нас» хоч і немає прямого посилання до теми патрульної поліції, однак її слова є закликом до взаємоповаги і взаємної відповідальності між суспільством та новоутвореною поліцією: «Якщо вірити вченим генетикам в тому, що всі люди на Землі мають один загальний ген, то стає зрозуміло, що ми всі в тій чи іншій мірі родичі. Було б чудово, якби офіцери нової патрульної поліції пам’ятали про це кожен день, виходячи на службу. Саме тоді в Україні настане щастя!, – коментує головний меседж пісні фронтмен групи Фагот. – Все в країні буде залежати від реальних людей, які і є обличчям держави на цілком реальних вулицях. Так, їм буде не просто, так як за довгі роки «совка» імідж влади зіпсований, але не виходить тільки у того, хто не пробує, у нас вийде, тож з Богом».

 

Послухати всю пісню ТНМК можна за тут

Прем’єра проекту про будні патрульної поліції в новаторському для українського телебачення жанрі observational factual reality запланована на 1 березня. Програма виходитиме на телеканалі ICTV з четверга по п’ятницю о 18.00

Нагадаємо, у кожному епізоді програми «Патрульні» знімальна команда спільно з поліцейськими бригадами патрулюватиме вулиці в різних містах України – у Києві, Одесі, Харкові, Львові. Разом з екіпажами поліції глядачі стануть свідками переслідувань, затримань, дорожніх інцидентів та інших небезпечних ситуацій, дізнаються, що входить в обов’язки та повноваження нової поліції. Всі епізоди програми – це не реконструйоване шоу, а картина справжніх буднів поліцейських, зібрана на основі репортажної зйомки та відеоматеріалів з оперативних камер правоохоронців.