Новини

Океан Ельзи у День Києва на Софії

Новини
• 28.05.2015

29 травня в рамках святкування Дня Києва на Софії відбудеться показ концерту-кіноверсії OE. 20 LIVE IN KYIV. Запрошуємо киян та гостей міста приєднатися до свята, заспівати улюблені пісні і подивитися неймовірне шоу під відкритим небом.

Нагадаємо, що легендарний концерт українських рокерів відбувся 21 червня 2014 на НСК «Олімпійський» в рамках ювілейного туру «Океан Ельзи - 20 років разом!» І зібрав понад 75 тисяч шанувальників з усього світу. Цей виступ нинішнього і класичного складу групи на одній сцені став офіційно зареєстрованим концертним рекордом України.

В концерт-кіноверсію OE. 20 LIVE IN KYIV виробництва FILM.UA увійшло 20 композицій групи. Команда ОЕ особисто взяла участь у виборі пісень, які стали основою для кіноверсії легендарного ювілейного концерту. Серед них «Вставай», «Більше для нас», «Відчуваю», «Модель», «КаваЧай», «Друг», «Без бою», «На небі», а також «На лінії вогню», яку музиканти присвятили всім героям України, і інші улюблені композиції групи.

Спеціально для зйомок кинотеатральной версії концерту OE. 20 LIVE IN KYIV компанією FILM.UA був запрошений оператор-постановник з Великобританії Енді Хорнер, який працював з такими артистами світового рівня, як Depeche Mode, AC / DC, Pet Shop Boys. Була задіяна найпотужніша в Україні ПТС і 17 камер, встановлених по всьому стадіону. А для того, щоб показати, як змінювався Олімпійський, як будувалася сцена, встановлювалася техніка, як в день концерту чаша наповнювалася десятками тисяч глядачів, а потім величезний стадіон знову повернувся до звичайного життя, була використана техніка Time Lapse.

Також була використана унікальна система запису звуку, яка дозволила створити для глядача повноцінний ефект присутності на стадіоні, знову почути улюблені пісні і відчути себе частиною того, що відбувається.

Кінопоказ OE. 20 LIVE IN KYIV на Софійській площі відбудеться за підтримки «Мультиплекс».

День: 29 травня

Місце: Софійська площа

Початок: о 21:30

Детально з програмою заходів фестивалю «День Києва на Софії» можна ознайомитися за посиланням: http://folkukraine.com/news/project/programa-svjatkuvannja-759/