Новини

FILM.UA Факультет і Cinema Kids оголошують про набір на літні кіноканікули

Новини
• 11.06.2015

ДАТИ і ЧАС:

Зміна №1 1 - 12 червня (пн - пт.) З 10:00 до 18:00 (набір закрито)

Зміна №2 15-26 червня (пн - пт.) З 10:00 до 18:00 (набір закрито)

Зміна №3 29 червня – 10 липня (пн. – пт.) З 10:00 до 18:00.

Зміна №4 13 -24 липня (пн. – пт.) З 10:00 до 18:00.

Зміна №5 27 липня – 7 серпня (пн. – пт.) 3 10:00 до 18:00.

Зміна №6 10-21 серпня (пн. – пт.) З 10:00 до 18:00.

ВІК: 8-15 років.

МІСЦЕ: кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22, Київ

Програма КІНОКАНІКУЛ зміни 1,2.

Cinema Kids запрошує школярів зробити так, щоб ці літні канікули запам'яталися надовго: знімемо кіно разом!

киноканикулы

Спеціально для дітей освітній центр Cinema Kids розробив програму кіноканікули. Протягом двох тижнів кожна дитина візьме участь у зйомках справжнього фільму на кіностудії. Все буде по-справжньому: починаючи від розробки сценарію відповідно до обраного жанру, учасники пройдуть всі етапи зйомки фільму. Розподіл ролей, підбір костюмів і гриму, постановка декорацій - за допомогою досвідчених педагогів діти в ігровій формі познайомляться з кінопрофесією. А щоб фільм вийшов професійним, учасники будуть додатково займатися акторською майстерністю, працювати з текстом, вивчати ази операторської майстерності, брати участь у майстер-класах та відвідувати справжні знімальні майданчики. Особливістю розширеного двотижневого курсу також стане можливість освоїти ази монтажу.

киноканикулы

Унікальним бонусом для учасників стане зустріч з креативним продюсером FILM.UA Володимиром Іссатом, на рахунку якого десятки рейтингових проектів та успішних фільмів.

Також всі учасники пройдуть кастинг в базу акторів FILM.UA.

Мова програми - українська і російська.

Повна програма занять

Керує курсом професійний режисер, оператор і фотограф - Михайло Лопатюк. Багато років Михайло спеціалізується на сімейній фотозйомці, завдяки чому легко знаходить спільну мову навіть з самими непосидючими дітьми, вміє чітко поставити завдання, а трудомісткий процес зйомок легко перетворює на захоплюючу пригоду на канікулах. У портфоліо Михайла робота над телевізійними шоу, короткометражними фільмами, роликами, музичними кліпами і рекламою.

киноканикулы

киноканикулы

киноканикулы

Літні кіноканікули неможливі без спорту і свіжого повітря. Учасникам буде запропоновано оригінальне спортивне дозвілля - міні-змагання зі спортивного орієнтування. За допомогою карти і компаса діти повинні будуть послідовно знайти ряд контрольних пунктів. Цей вид спорту називають «шахи на бігу» - це ідеальне поєднання помірного спортивного та інтелектуального навантаження.

киноканикулы

Крім цього, в процесі навчання діти відвідають майстер-клас з приготування французьких тістечок macarons від відомого кондитера Валерія Созановського, здійснять піші прогулянки до справжнього кіносела і кожен день будуть відвідувати павільйони кіностудії, де отримають можливість спостерігати за процесом кіновиробництва.

Організаційні моменти:

  • Все навчання проходить в комфортабельних приміщеннях на території однієї з найбільших кіностудій в Східній Європі FILM.UA
  • Час перебування на кіноканікули - будні дні (понеділок - п'ятниця) з 10.00 до 18.30.
  • Діти постійно знаходяться під наглядом педагогів-супроводу.
  • Для зйомки фільмів учасники розбиваються на 3 команди, відповідно до свого віку, інтересів і вподобань.
  • Cinema Kids забезпечує медичний супровід.
  • Cinema Kids забезпечує триразове харчування в кіно-кафе "Хлопавка": сніданок, обід, полуденок.
  • В останній день занять відбудеться прем'єра дебютних фільмів юних кінематографістів на великому екрані в кінотеатрі «Правда». Призи, солодкі подарунки та дискотека - гарантовані!

киноканикулы

Побувавши у нас одного разу, діти закохуються в кіно і повертаються знову, щоб зняти нові фільми!

Цікаву та корисну інформацію про те, як проходять кіноканікули, а також фото та відео наших учасників завжди можна подивитися на нашій сторінці фейсбук.

Вартість зміни - 5000 грн.

Попередній запис за телефоном 097 915 87 63 Анастасія Міронова, faculty@film.ua

Внимание! Количество мест ограничено. Также смена может быть отменена, если не наберётся необходимого минимума участников.

 

Також дітям будуть цікаві:

Дитяча школа дубляжу Так Треба Продакшн

Дитяча Школа акторської майстерності