Новини

Оголошено переможця конкурсу на кращий трейлер від FILM.UA

Новини
• 21.11.2014

На кіностудії FILM.UA підвели підсумки конкурсу «Режисер монтажу» на кращий трейлер. Переможцем став Олег Папушенко. В якості призу Олег отримав грошову винагороду, абонемент на відвідування трьох майстер класів програми Skill Bill від FILM.UA Факультет, і, звичайно ж, - пропозицію про подальшу співпрацю з командою FILM.UA Group.

Також члени журі конкурсу, до складу якого увійшли Ігор Сторчак (директор FILM.UA Distribution), Ірина Костюк (продюсер FILM.UA), Євген Драчов (менеджер з продажу, зовнішній ринок), Катерина Вишневська (менеджер із закупівель і копродакшену), Поліна Толмачова (PR та маркетинг директор) і Богдан Костюк (постпродакшн менеджер), зазначили роботи Ельдара Халілова та Вадима Єрченка, які посіли друге і третє призові місця. Хлопці отримали грошову винагороду і абонемент від FILM.UA Факультет. Спеціальний приз отримав Ярослав Дрючин: його роботу дуже високо оцінили з точки зору режисури та професіоналізму.

«На такий великий студії, як FILM.UA постійно виникають нові завдання, для вирішення яких потрібні професіонали. І головною метою конкурсу було розширення нашої бази контактів, - каже Поліна Толмачова. - Хочу зауважити, що вона була досягнута. Ми були приємно здивовані рівнем більшості робіт, які нам прислали на конкурс».

Оголошення результатів конкурсу на кращий трейлер серед режисерів монтажу пройшло на кіностудії FILM.UA Group в кінотеатрі «Правда». Учасники конкурсу не тільки познайомилися з членами журі, а й подивилися на великому екрані сім трейлерів - роботи, які увійшли в шорт-лист і ролик Ярослава Дрючина. Крім вищезгаданих, в шістку кращих потрапили роботи Тараса Фалінського, Андрія Лятуринського та Ольги Кондратьєвої.

«Наша філософія - відкритість світу і пошук нового. Ми завжди шукали нові таланти, нові ідеї, нових молодих професіоналів, - зазначає Ігор Сторчак. - У майбутньому ми плануємо проводити більше подібних заходів, і запрошуємо всіх до участі - наші двері завжди відкриті тим, хто хоче творити».

Нагадаємо, що конкурс на кращий трейлер проходив з 29 жовтня по 10 листопада. Всього в конкурсі взяло участь 36 режисерів монтажу. Кожен з учасників повинен був змонтувати трейлер для 16-серійної мелодрами Оксани Байрак «Пізнє каяття».

Роботи переможців, а також ролики, які увійшли в шорт-лист конкурсу, можна переглянути за посиланням: