Новини

Діти намалюють найбільший в Україні мультик разом з «Ескімоскою»

Новини
• 03.09.2014

Український дитячий анімаційний бренд «Ескімоска» проводить в рамках Міжнародного фестивалю актуальною анімації та медіа-мистецтва Linoleum цикл заходів «Дитячі дні з Ескімоскою».

Щосуботи та неділі протягом вересня «Ескімоска» запрошує дітей та батьків в муніципальну Галерею Лавра, де кожен зможе весело і цікаво провести час з героями мультсеріалу, дізнатися про те, як створюється сучасна анімація, а також взяти участь у створенні найбільшого мультика в Україні!

Захід, який пройде під гаслом «Мирне і щасливе дитинство» має об'єднати зусилля багатьох дітей для того, щоб розфарбувати більш ніж 500 малюнків, які утворюють найбільший в Україні мультфільм. Рекорд буде зареєстрований під час прем'єри мультфільму 27 вересня.

Цей проект повинен нагадати дорослим, адже навіть у найважчі часи дуже важливо пам'ятати про найважливіше - мирне і щасливе дитинство і світле майбутнє для своїх дітей. Створення найбільшого в Україні мультфільму розпочнеться 6 вересня.

Нагадаємо, що серіал «Ескімоска» розповідає про пригоди маленької дівчинки та її друзів в казковій Арктиці. Серіал вже встиг завоювати симпатії українського глядача - успішна прем'єра першого сезону відбулася в 2012 році на каналі «1+1», а 31 серпня 2014 року в ефір каналу «1+1» вийшла перша серія другого сезону. Також права на показ мультсеріалу були придбані телеканалами Естонії, Індонезії та Казахстану. Третій сезон «Ескімоски» вийде в ефір на початку 2015 року.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Влад Северенчук

Brand Manager

тел .: +38 (093) 15-20-800

e-mail: vlad.severenchuk@animagrad.com