Новини

Зйомки пілота «Перевертень в погонах»

Новини
• 17.05.2012

В кінці квітня компанія FILM.UA розпочала зйомки пілотних серій проекту «Перевертень в погонах».

Перевертень в погонах
 
Жанр: детектив
Тип: телевізійний фільм
FILM.UA 2012
 
Автор ідеї: Едуард Сашко
Режисер-постановник: Олександр Будьонний
Оператор: Олександр Сєдов
Сценаристи: Юлія Опатерна, Олександр Будьонний
Продюсер: Віктор Мірський
Виконавчий продюсер: Сергій Демідов
 
У ролях: В'ячеслав Разбєгаєв, Анастасія Макєєва, Михайло Жигалов, Дмитро Суржиков, Віктор Сарайкін, Олег Примогенов, Антоніна Макарчук, Андрій Павленко, Станіслав Щокін
 
Найбільш складні, небезпечні та загадкові злочини, розплутати які, здається, не під силу звичайній людині, доручають капітану Рикову. Його гострий розум, багаторічний досвід, здоровий цинізм і блискавична реакція не тільки сприяють високій степені розкриття справ, а й стають основою для неоднозначної репутації. Настільки неоднозначною, що деякі його знайомі схильні вважати, що капітан Риков, як би це точніше висловитися, і не людина зовсім ... Але хто ж він насправді?

Олександр Будьонний вже працював в якості режисера детективного серіалу над проектом «Опер Крюк», знятого FILM.UA в 2006 році. За останні кілька років Олександр став режисером фільмів «Притулок Пілігрима» і кримінальної драми «Демони».

З оператором, Олександром Сєдовим, компанія FILM.UA співпрацювала в проекті «Доставити за будь-яку ціну», де Саша був правою рукою Олексія Ламаха. У послужному списку Олександра, як оператора-постановника, - повнометражні мелодрами «Любов на два полюси», «Чудо», короткометражний фільм «Чудеса в кепці».

Головну роль, капітана Рикова, зіграє В'ячеслав Разбєгаєв. Завдяки харизмі і аурі таємничості цього актора, створюється враження, що автор писав свого героя спеціально для В'ячеслава. На рахунку Разбєгаєва безліч ролей в кіно і театрі - від відомого фільму «Звіробій» до Рамона Менкандера, вбивці, у фільмі «Троцький», від мелодрами «Прогулянка по Парижу» до майора ФСБ у кримінальному серіалі «Об'єкт 11». У фільмі «Полювання на Вервольфа», FILM.UA, В'ячеслав зіграв німця Курта Йоста. На екрані В'ячеслав виглядав так органічно, що задаєшся питанням, чи не тече в його жилах арійська кров. Словом, В'ячеслав Разбєгаєв - майстер різноманітних ролей і кардинальних перевтілень.

Зйомки триватимуть до кінця травня. Потім міні-серіал очікує період монтажу і пост-продакшну. Незважаючи на те, що проект буде знятий у форматі серіалу, FILM.UA планує, що це буде формат не дешевого детективу, а якісного багатосерійного художнього фільму з видовищними спецефектами і красивими зйомками.