Жіночий лікар. Нове життя

  • Жанр: драма, мелодрама, медичний
  • Тип: серіал
  • Рік: 2023
  • Статус: готовий
  • Виробництво: FILM.UA Group
  • Тривалість: 40 х 45 хв.

Події розгортатимуться через деякий час після початку повномасштабного російського вторгнення у столичному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології, куди скеровують вагітних із патологіями та ускладненнями з усієї України. Сюди приходить працювати головний герой - талановитий акушер-гінеколог Михайло Гончар, який був змушений переїхати до Києва із Сіверодонецька. Лікарню, де він очолював пологове відділення, було зруйновано внаслідок російського обстрілу, як і дім Михайла. Після отриманого поранення він починає нове життя у столиці разом із донькою, яку виховує один. Влаштовуючись на нову роботу, він мимоволі переходить дорогу амбітному заступнику завідувача та опиняється втягнутим в інтриги.

Режисер: Андрій Колесник, Павло Мащенко, Сергій Сотниченко
Продюсер: Ірина Костюк, Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Інна Кондратюк, Зоя Сошенко, Юлія Міщенко
Оператор-постановник: Олександр Детиненко
Автор сценарію: Юлія Міщенко, Сергій та Наталія Шевченко, Ольга Артюх, Марк Шпарбер. Кримська, Олена Терешкова, Марк Шпарбер і ін.
Художник з костюмів: Тетяна Бессарабова
В ролях:

Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Тарас Цимбалюк, Іван Жилюк, Олексій Нагрудний, Ніна Набока, Олександра Люта, Олександра Епштейн, Олексій Зорін, Олена Михайличенко, Анатолій Тихомиров, Валентина Вовченко, Ярослав Шахторін, Кирило Прокопчук, Людмила Курмель та інші