Сервіси

Uplink

На території FILM.UA Studio знаходяться офіс та технічний майданчик компанії Саттелеком, що спеціалізується на наданні послуг з розповсюдження телевізійного сигналу через супутник АМОС3.

Супутникова група АМОС вважається однією з найпопулярніших на території України - на супутники цієї групи спрямовані більше 2,5 млн. антен в нашій країні.

В даний час на супутниковій групі АМОС зосереджені основні телеканали України, що входять до двадцятки найбільш рейтингових, - Інтер, Новий канал, ICTV, 1+1, Мегаспорт та інші.

У жовтні 2009 року компанія ввела в експлуатацію наземну супутникову станцію UKR-Sattelecom 001, що забезпечує безперебійну доставку телевізійного сигналу на супутник.

Слід зазначити, що UKR-Sattelecom 001 є найбільш технічно досконалою станцією на Україні на сьогоднішній день. Підйом сигналу здійснюється за допомогою антени 3,7 м виробництва Angrew USA, високочастотного устаткування ND Satcom Німеччина і цифрової частини виробництва Harmonic USA.

У розпорядженні компанії є оптоволоконна траса з резервом від нульової точки до місця розташування супутникової станції, для доставки сигналів телеканалів у форматі SDI