Новини

Сергій Созановський поділився близькими і далекими планами FILM.UA Group. "Гра престолів", "Ескімоска", "Історія криміналістики".

Медіа про нас
• 10.09.2013

Продакшн-компанія FILM.UA вироблятиме для телеканалу «Україна» цикл «Історія криміналістики». Про це «Телекритиці» розповів Сергій Созановський.

 З його слів, розробкою проекту продакшн займався давно, і наразі компанії вже фіналізують угоду.

«Історія криміналістики» - це спільний проект компаній FILM.UA і Signal Red у жанрі докудрами про те, як у різні епохи в різних країнах розслідували найбільш заплутані злочини. Фільм розповість про те, як як виникли методи криміналістичної ідентифікації, дактилоскопії, одорології, що ефективніше - метод дедукції чи індукції, про те, за якими законами сьогодні снує судова експертиза і які докази можуть бути визнані в ході слідства, а які - ні. У фільмі буде багато художніх реконструкцій відомих розслідувань, що увійшли до світової історії криміналістики, реалізованих з допомогою візуальних спецефектів і 3D-графіки.

Пан Созановський також повідомив, що продакшн має кілька домовленостей щодо нових телепроектів, але канали, з якими досягнуто ці домовленості, поки не розголошує.

Окрім цього, FILM.UA разом з HanzhonkovFilm вироблятиме другий сезон 3D-анімаційного серіалу «Ескімоска».

«Ми спробуємо з партнерами робити другий сезон "Ескімоски". Ми спробуємо підвищити якісно-технологічний рівень проекту. А ідея дуже хороша, ми віримо у неї, тому й домовились про спільне виробництво», - сказав він.

Також пан Созановський розповів, що FILM.UA має сконцентруватись першочергово на виробництві серіальної продукції, докудрамах та анімації.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Ескімоска» було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Державне фінансування стрічки склало 7 млн 663 тис. гривень. Виробництвом стрічки займалась ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О. О. Ханжонкова» (HanzhonkovFilm). Вийшла стрічка в ефірі «1+1» у листопаді 2012 року.

Серіал розповідає про пригоди маленької Ескімоски, її родини та друзів. Усі вони живуть у казковій Арктиці. Щодня Ескімоска рибалить у маленькій бухті зі своїми друзями Розумником, Громилою та домашнім улюбленцем Оленем.

FILM.UA також планує зняти серіал, подібний до американського серіалу-фентезі «Гра престолів» (Game of Thrones).

«Це має бути фантастична історія. Боротьба за владу, зради, секс, кров, гроші - це те, що потрібне аудиторії, і те, що буде безумовно популярним. Ми шукаємо таку історію», - сказав він.

«Гра престолів» - американський телесеріал у жанрі фентезі, створений за мотивами циклу романів «Пісня льоду та полум'я» письменника Джорджа Мартіна. Дія серіалу розгортається на тлі політичних інтриг і, пізніше, громадянської війни в боротьбі за владу у вигаданій державі Сім Королівств. У США транслюється телемережею HBO. В Україні серіал виходив на каналах ТЕТ і «1+1». Вийшло три сезони серіалу, зйомки продовжуються.

 

Джерело:  «Телекритика»