Новини

Прогулянка по самому сучасному знімального павільйону в Києві

Новини
• 20.06.2012

У січні 2012 року на FILM.UA Studio в експлуатацію запустився один з найбільших і технологічно оснащених павільйонів в Україні. Його будівництво почалося в 2011 році з закладання капсули з посланням нащадкам.

Павільйон, зі знімальною площею в 1200 м2 і висотою перекриттів 12 м, з гордістю присвоїв собі статус «флагмана» серед всіх павільйонів кіностудії.

Запрошуємо вас зробити фото-подорож по новому павільйону:

Перше приміщення, в яке ви потрапляєте, ввійшовши в павільйон - це хол. Виконаний у стилі loft, який передбачає переробку промислових приміщень у житлові. Хол павільйону кардинально відрізняється від приміщень, які зустрічають гостей його молодших побратимів.

Ось і робоча площа павільйону - знімальна площадка. Площа в 1200 м2 і високі стелі дозволяють побудувати масштабні і вражаючі декорації для проведення наймасовіших телешоу.

У 1-вом павільйоні вже встигли пройти 6 прямих ефірів шоу «Зоряний ринг», де між собою у вокальній битві билися учасники шоу «X-фактор» і «Україна має талант». Так само, в павільйоні проходили зйомки відомого шоу «Велика різниця по-українськи» - знімали як скетчі, так і запис студії з глядачами, серед яких було чимало зірок.

Сам павільйон має у своєму розпорядженні 4 поверхи, на яких комфортно розміщені приміщення для обслуговування знімального майданчика. На першому поверсі ми з вами вже побували.

На 2-му і 3-му поверхах передбачені кухні, що значно полегшує питання, пов'язане з кейтерингом.
2-ий поверх павільйону виділений під vip-гримерки, де зірки шоу-бізнесу з комфортом можуть відпочити або підготуватися до зйомок.

На 3-му поверсі знаходяться тренінгові кімнати, кімнати для масовки, а також гримерні, де артистів готують до майбутніх зйомок.

Вид знімального майданчика з 3-го поверху.

Зараз павільйон зайняла компанія Signal RED, яка готується до початку зйомок нової картини з великою кількістю спецефектів.

Наостанок, розкриємо невеликий секрет: свій новорічний корпоратив 2011-2012 FILM.UA Group відсвяткували також у цьому павільйоні. Місця з запасом вистачило для 300 людей, сцени, красивих круглих столів, двох барних стійок і великого танцювального майданчика. А найголовніше - аура цього павільйону зберігає відчуття веселого свята, яким ми замінили традиційну церемонію розрізання червоної стрічки.

Усіх бажаючих запрошуємо особисто переконається у всіх перевагах флагмана FILM.UA Studio!