Новини

Анонсована дата прем'єри меддрами «Надія»

Новини
• 11.01.2022

З 17 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» стартує прем'єра 40-серійної медичної драми «Надія» (FILM.UA Group). Новий серіал – це спін-офф культового проєкту «Жіночий лікар 5»: глядачі не тільки познайомляться з новими героями, але й зустрінуться з улюбленими.

Цього разу історія розгортається у високотехнологічній багатопрофільній клініці. Головній героїні, талановитій хірургині Надії Вікторовні Павловій, доведеться не тільки оперувати найскладніших пацієнтів, але й розібратися із особистими травмами, які заважають їй в особистому житті та професії.

Акторка Анастасія Паніна зізнається, що героїня їй імпонує своїми особистими та професійними рисами. Перед зйомками серіалу Паніна вчилися накладати медичні шви, робити вузли, правильно тримати скальпель та інші медичні інструменти, робити чіткий надріз. За словами акторки, її персонаж – справжній ас хірургії та у будь-якій професійній ситуації ставить вірний діагноз.

«Характер Надії дуже добре прописаний у сценарії, мені не довелося нічого посилювати, хіба що додала трохи жіночності, вразливості - адже Надя, не дивлячись на професію та сильний характер, насамперед жінка. Вона приймає іноді життєво важливі рішення та не боїться брати відповідальність за них та за своїх пацієнтів», - поділилася Анастасія.

В серіалі «Надія» глядачі побачать улюблених героїв культового проєкту «Жіночий лікар 5»: гендиректора Ігоря Ілліча Гордєєва, адміністратора Каріну, репродуктолога Риту Андріївну Авдєєву та чарівного доктора Родіонова.

Персонажі не лише рятуватимуть життя людей, а й боротимуться за особисте щастя. За словами актора Олексія Нагрудного, який грає жонатого коханця Наді, його персонаж – людина непроста та суперечлива, але цьому є виправдання.

«З Надією у нього неоднозначні стосунки. Він із нею конкурує, як із професіоналом, хірургом. Йому не потрібний вдома, у ліжку, хірург, йому потрібна просто жінка», - поділився актор.

У серіалі покажуть складні випадки з медпрактики, хірурги-кардіологи проведуть відкриту операцію на серці, прооперують пацієнтку з діагнозом розщеплення хребта та ін. 

Художник з гриму Наталія Омельяненко саме для цієї меддрами зробила зі силікону різні людські органи. Деякі деталі стали для Наталії справжнім викликом – наприклад, око чи серце, над виробництвом яких їй знадобилося близько місяця.

Як складеться доля хірургині Павлової у складній чоловічій професії і чи знайде вона своє особисте щастя, стане відомо вже у січні на телеканалі «Україна».

 

Режисери: Максим Гуленко, Павло Мащенко

Оператор: Володимир Остапець

Продюсери: Ірина Костюк, Ігор Сторчак, Юлія Міщенко

Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Кабзістая, Ірина Феофанова, Світлана Цивінська, Ольга Артюх, Інга Балицька, Антоніна Піховшек, Олена Терешкова.

У ролях: Анастасія Паніна, Іван Бровін, Олексій Нагрудний, Павло Вишняков, Олег Замятін, Олександра Буличова, Надія Хільська, Валентин Томусяк, Олександра Епштейн, Дар'я Легейда, Петро Риков, Олександр Зіневич, Тамара Морозова, Нінель Амутних, Ірина Ткаленко, Єгор Козлов, Марина Масюк та інші.