Новини

Розпочалися зйомки мелодрами «Після зими»

Новини
• 13.03.2020

Днями компанія FILM.UA Group спільно з каналом «Україна» розпочала зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Після зими»

Перші кадри фільму було знято в одній зі столичних багатоповерхівок. Саме тут було урочисто розбито тарілку проєкту, що символізує старт зйомок.

Головна героїня мелодрами - 45-річна Ольга – зазнає важкі часи. Вона втрачає роботу, дізнається про зраду чоловіка. Та дві її майже дорослі дочки - Варя і Лера – потрапляють у халепу. Чи впорається героїня з труднощами? Чи зможе пробачити чоловіка? Як буде жити далі?

Про новий фільм розповіла режисерка Аліна Бухтіярова:

«Це оптимістична історія про те, що ніколи не треба впадати у відчай. Не можна здаватися, треба довіряти Всесвіту, життю, людям, і діяти. Так, на головну героїню Ольгу звалюються проблеми - і сімейні, і професійні. Але вона не сидить, склавши руки, і повністю змінює життя на краще. Наш фільм про те, що це цілком реально!»

У головних ролях знімаються відомі актори Даша Волга, Прохор Дубравін і Сергій Коршиков.

Зйомки пройдуть в різних локаціях Києва, прем'єра чотирисерійної мелодрами відбудеться на каналі «Україна».

Креативна продюсерка Ольга Соловйова також сказала кілька слів про нову стрічку.

«Ця історія про те, що завжди є місце надії. Так влаштовано все в природі - після холодів завжди настає весна, яка приносить оновлення, і сонячні проміні обігрівають землю. Те ж саме і в нашому житті - після всіх проблем і труднощів, обов'язково прийдуть радість і любов. Це закон природи!»

Бажаємо команді проекту вдалих змін!

 

Про фільм 

Неприємності трапились у житті звичайної медсестри Ольги Грабиної водночас. Спочатку вона ледь не потрапляє під автівку, потім її звільняють з клініки, де вона пропрацювала багато років, а після вона дізнається, що чоловік Петро їй зраджує. Одна з її дочок Лера вагітна, а інша дочка Варя збирається стати акторкою, замість вступу до медичного вишу.

Ольга намагається звикнути жити сама і знайти нову роботу. Але це не так просто! Треба ще встигнути допомогти дочкам, підтримати і помирити їх, вирішити проблеми в їхньому житті і прийняти їх вибір. А ще не дозволити меркантильній коханці чоловіка відібрати майно, що належить Варі і Лері. І, найскладніше, треба зрозуміти себе і зробити вибір - подати на розлучення або спробувати повернути чоловіка.

За всіма цими турботами Ольга не відразу помічає, що в її житті вже з'явилася людина, яка зможе повернути весну в її життя. І та подія, яка здавалася початком всіх неприємностей Ольги, виявиться щасливою і подарує їй нову любов.

Режисер-постановник: Аліна Бухтіярова

Оператор-постановник: Дмитро Юріков

Художник-постановник: Максим Димитренко

Сценарист: Марія Бек

У ролях: Даша Волга, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Анна Сердюк, Поліна Носихіна, Олена Світлицька, Максим Девізоров, Наталія Дорошенко, Катерина Артеменко, Тетяна Юрікова, Денис Капустін та ін.