Новини

Оголошена дата виходу в широкий український прокат пригодницького фентезі «Поліна»

Новини
• 12.12.2018

У рамках презентації лінійки кінотеатральних проектів «FILM.UA Group: Справжнє кіно, зірки та скажені плани», що відбулась у перший день роботи Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю, творці пригодницького фентезі «Поліна» режисера Оліаса Барко анонсували дату виходу фільму в широкий український прокат.

У кінотеатрах глядачі побачать фентезі «Поліна» вже з 27 червня 2019 року. В Україні фільм випускає в прокат компанія Ukrainian Film Distribution.

Нагадаємо, зйомки пригодницького фентезі «Поліна», спільного виробництва Kinorob (Україна) та WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, пройшли в Україні восени 2015 року. Головні ролі виконали Поліна Артеменко, Жан Рено, Віржіні Ледуаєн, Едуар Бер, Василь Вірастюк, Евніка Саадвакасс, Сіверія Янушаускайте та інші. Оператором фільму виступив Тьєррі Арбогаст, відомий багаторічним співавторством з Люком Бессоном.

Про що кіно: Поліна нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю.

Режисер: Оліас Барко

Продюсер: Оліас Барко, Денис Іванов, Єгор Олесов

Оператор: Тьєррі Арбогаст

У ролях: Поліна Артеменко, Жан Рено, Віржіні Ледуаєн, Едуар Бер, Василь Вірастюк, Евніка Саадвакасс, Сіверія Янушаускайте

Автори сценарію: Оліас Барко, Анушка Валевік, Джонатан Ньюман

Композитор: Дмитро Шуров

Дистриб’ютор: UFD

Прем’єра в Україні: 27 червня 2019 року

Жанр: фентезі, пригоди

Виробництво: Kinorob, WILD TRIBE FILMS

за підтримки Державного агентства з питань кіно

Тривалість: 94 хв