Новини

Відчуйте красу свого роду — станьте першими, хто побачить ролики проекту СПАДОК в фан-зоні Євробачення 2017 на Софійській площі

Новини
• 25.04.2017

З 30 квітня до 14 травня на Софійській площі у Києві працюватиме фан-зона пісенного конкурсу Євробачення-2017. Українці та гості з усіх куточків світу стануть першими, хто побачить прем’єру циклу коротких атмосферних роликів проекту СПАДОК виробництва FILM.UA. Режисер: Олексій Гуз, продюсер: Олена Малкова, графіка: Signal Red. Паралельно з показом на Софіївці, ролики з’являтимуться на сторінці у фейсбуці та на каналі YouTube компанії-продакшну FILM.UA.

В Україні прем'єри усіх роликів проекту поки не було. У 2016 році на офіційному каналі YouTube FILM.UA Group відбулись релізи лише двох епізодів: Івано-Франківський

та Чернівецький регіони.

Відеоролики проекту СПАДОК (англ. Back to Basics) присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям. У частині циклу «Національне святкове вбрання» глядачі побачать, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу і регіону проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.

Проект СПАДОК став першим діджитал-контентом виробництва FILM.UA, представленим на платформі Amazon, найбільшій у світі за обігом компанії, що продає товари та послуги через Інтернет.

Проект створено за участі Українського Інституту Історії Моди.  Національні костюми надані для проекту з приватних колекцій. Спеціально для цього проекту написана музика, яку виконали українські фолк-музиканти.

Нагадаємо, Євробачення-2017 прийматиме Київ. Півфінали відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. На Софійській площі на спеціалізованій сцені будуть виступати артисти зі всієї України. Організаторами фан-зони на Софійській площі виступає етнокультурний проект Folk Ukraine.