Новини

Три проекти - три нагороди

Новини
• 23.04.2015

18 квітня відбулась церемонія нагородження міжнародного кінофестивалю WorldFest-Houston (США). За підсумками голосування журі детективний серіал «Нюхач» (FILM.UA) переміг у категорії «Телевізійний міні-серіал» і виграв Platinum Remi Award. У свою чергу, докудрама «Архімед. Повелитель чисел» (FILM.UA, Signal Red) посіла друге місце в номінації «Документальний фільм» і отримала Gold Remi Award. Серед численних заявок з понад 40 країн світу, компанія FILM.UA була єдиним представником з України.

WorldFest-Houston є найстарішим незалежним кінофестивалем в світі. Свою міжнародну історію він веде з квітня 1968 року. Будучи місцем зустрічі міжнародних і незалежних кіновиробників, WorldFest проводить конкурс в різних категоріях, включаючи телевиробництво, виробництво кіно та відео, документальні фільми, а також телерекламу, музичне відео, нові медіа, студентські фільми та сценарії.

Крім того, драма «Метелики» (виробництво FILM.UA) стала переможцем у категорії «Кращий ігровий фільм» і стала володарем нагороди Жовтий Оскар на міжнародному тематичному кінофестивалі Uranium Film Festival (Квебек, Канада). Фестиваль проходить у Квебеку з 15 по 25 квітня. Головна мета Uranium Film Festival - інформування про все, що стосується ядерної енергетики та ризики радіоактивності. Кінематограф, як зазначають організатори кінофоруму, є кращим інструментом для поширення цієї інформації, а фестиваль - кращим способом, щоб показати ці фільми людям.