Новини

Стартували зйомки серіалу «Червоні браслети»

Новини
• 28.07.2014

FILM.UA і АВК-продакшн приступили до зйомок вітчизняної версії популярного іспанського серіалу.

«Червоні браслети» (Polseres vermelles) - каталонський телесеріал, який вийшов на екрани в 2011 році і блискавично завоював популярність спочатку в Іспанії, а потім і у всій Європі. На даний момент вже 9 ​​країн взялися за його адаптацію. Італійська версія вже вийшла в ефір, а найближчим часом на каналі FOX очікується американська прем'єра.

Автор сценарію і головний ідеолог іспанського проекту Альберт Еспіноза провів багато часу в лікарні, коли був підлітком, і історію «браслетів» написав за мотивами власних спогадів. Він переніс рак гомілкової кістки, і у нього теж, як у головного героя «Браслетів», ампутована нога.

Дія серіалу відбувається в дитячому корпусі багатопрофільної лікарні, яка є абсолютно повноцінної моделлю великого світу, де діти дружать і люблять, відповідають на виклики долі і приймають складні рішення. Історія хворих дітей розказана без пасивного пафосу, навпаки - легко, весело, зворушливо і, що особливо важливо, життєствердно.

Режисерами проекту стали Оксана Бичкова («Пітер-FM», «Плюс один», «Ще один рік») та Наталія Мещанінова («Школа», «Комбінат «Надія»). Зйомки серіалу пройдуть у Москві, Туапсе і Барселоні.

Головні ролі в серіалі виконають молоді актори - Філіп Єршов, Гліб Калюжний, Денис Парамонов, Азамат Алієв, Кузьма Котрелев, Анастасія Мілославська. А ось дорослих у фільмі зіграють відомі глядачам зірки: Анна Міхалкова, Дар'я Мороз, Євген Циганов, Мадлен Джабраїлова, Ольга Сутулова, Кароліна Грушка, Марія Шалаєва, Владас Багдонас, Сергій Юшкевич, Андрій Казаков та ін.

Продюсери: Ольга Володіна, Олена Котунова і Віктор Мірський.

Прем'єра запланована на «Першому каналі» в Росії і телеканалі «СТБ» в Україні в 2015 році.