Новини

Золото для Нюхача та Леонардо

Новини
• 09.04.2014

Докудрама «Леонардо да Вінчі», спільного виробництва FILM.UA та Signal Red, отримала нагороду globe-GOLD в підкатегорії «докудрама». Детективний серіал «Нюхач», виробництва FILM.UA, також виграв globe-GOLD в підкатегорії «міні-серіал». Церемонія вручення World Media Festival пройде 14 травня в Гамбурзі, Німеччина. Крім нагород в підкатегоріях фільми мають можливість отримати globe-Grand Award в одній з 14 категорій, а також globe-Grand Prix як кращий фільм, представлений на фестивалі.

Цього року на World Media Festival було близько 700 заявок з 35 країн світу. Нагадуємо, що в 2012 році документальний фільм «Україна. Точка відліку», спільного виробництва FILM.UA та фонду Л. Кравчука «Перспективна Україна», був удостоєний нагороди globe-GOLD, а військовий серіал «Балада про Бомбера» (спільне виробництво FILM.UA та Шпіль) виграв globe-SILVER в підкатегорії «міні-серіал».

WorldMediaFestival об'єднує провідних спеціалістів відділів комунікацій, маркетингу, реклами та радіомовних компаній з багатьох країн світу з творчими людьми з медіа продакшнів і агентств на галузевій події року в медійному метрополісі Німеччині - Гамбурзі.

Заснований у 2000 році фестиваль швидко піднявся і став однією з головних подій в бізнесі. Сьогодні це провідний форум для спілкування професіоналів з ​​усього світу. Крім того, це єдиний форум подібного роду в Європі.